قواعد اساسی در برنامه ریزی صحیح و اصولی و موفقیت در تحصیل

دوستان عزیزم تحصیل یک فعالیت علمی و پیچیده است و هیچ نسخه ای به تنهایی نمی‌تواند پاسخگوی همة خواسته ها و موفقیت های شما باشد. یادگیری نیازمند به ترکیبی از فنون، روش ها و مهارت هاست. برای موفقیت در تحصیل ابتدا باید زمانی را به آموختن و کسب مهارت های تحصیل اختصاص دهید. یادتان نرود زمانی که انجام این کار لازم دارد در مقایسه با پیشرفتی که بعداً در سرعت و دقت یادگیری و مطالعه برای شما ایجاد می‌کند ناچیز است . مطالعه زیاد و بیش از اندازه، دردی را دوا نمی‌کند بلکه روش مناسب، کیفیت مطالعه و یادگیری مهم است. کسب مهارت های تحصیلی و موفقیت در تحصیل، رابطه ای تنگاتنگ و مستقیم با یکدیگر دارند، تا جایی که می توان این دو را لازم و ملزوم یکدیگر دانست. برای اینکه به موفقیت در تحصیل رسید باید قبل از هرچیز مهارت های تحصیلی را کسب کرد.

به نام خدا

بزرگی هست در عالم، خدا نام                 

که دل با یاد او می گیرد آرام

در جست وجوی بهترین ها و برترین ها نیستیم بلکه به ساختن بهترین ها و برترین ها می اندیشیم. (تیم علمی، آموزشی و... نردبان موفقیت)

چرا باید قواعد اساسی در برنامه ریزی صحیح و اصولی و موفقیت در تحصیل را آموخت و در آن مهارت کسب کرد؟

رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود                            

رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود.

دوستان عزیزم سلام، خسته نباشید و خدا قوت

خداوندا... تو می دانی که من دلواپس فردای خود هستم، مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را، مبادا گم کنم اهداف زیبا را، مبادا جا بمانم از قطار موهبت‌هایت، مرا تنها تو نگذاری، که من تنهاترین تنهایم؛ انسانم.

خدا گوید: تو ای زیباتر از خورشید زیبایم، تو ای والاترین مهمان دنیایم، تو ای انسان! بدان همواره آغوش من باز است. شروع کن، یک قدم با تو، تمام گام‌های مانده اش با من!

میگیم! که بعدا نگید، چرا نگفتید!!! تا زمانی که نفس می کشیم، هیچگاه برای شروع دوباره دیر نیست. زمان شروع و ساختن دوباره من: اکنون است، حالا و اینجا. خدا گوید: شروع کن: یک قدم باتو، تمام گام های مانده اش با من.


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: موفقیت کنکور