دسترسی سریع

نگی که نگفتید!!!

آشنایی با تغییرات کنکور از سال ۱۴۰۲

آشنایی با کنکور، تغییرات کنکور، عناوین و ظرایب سوابق تحصیلی و دروس آزمون اختصاصی از سال ۱۴۰۲ (دانش آموزان عزیز و دوستان خوبم لطفا مطالب زیر را کامل و دقیق مطالعه کنید، هر آنچه برای کنکور و... نیاز است، به صورت‌ کامل و جامع گفته شده است. (هدف تیم نردبان موفقیت  تامین عدالت آموزشی و رفع اضطراب از داوطلبین ورود به دانشگاه‌ها و خانواده‌ها می باشد.)

کنکور مسابقه دقت و مدیریت زمان است

یادمان نرود: مراحل یادگیری عبارتند از :* تفهیم** تمرین*** تسلط و موفقیت در امتحانات و آزمون های چند گزینه ای حاصل ۴۰ درصد مطالعه و یادگیری عمیق و تسلط بر محتوا و ۶۰ درصد مهارت و تکنیک داشتن در فنون تست زنی است.

اقدام پژوهی، درس پژوهی و...

۲۲ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۹:۲۲ سواد پژوهشی معلم نگی که نگفتید!!!
چگونه می توانم در کاری که مشغول انجام دادن آن هستم ، پیشرفت کنم؟

سواد پژوهشی معلم

۲۲ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۹:۱۷ نگی که نگفتید!!!
سواد پژوهشی در آموزش و پرورش اشاره به دانش، شایستگی و مهارت های مورد نیاز معلمان برای درک و استفاده از پژوهش در کلاس درس، تدریس و... دارد.

شرایط قبولی در دروس دوره دوم متوسطه

شرایط قبولی در درس های پایه دهم و یازدهم و دروس های غیرنهایی (داخلی) پایه دوازدهم شرایط قبولی در درس های نهایی پایه دوازدهم

حاصل عمرم سه سخن بیش نیست

حاصل عمرم سه سخن بیش نیست. عزیزانم، نوشته زیر تجربه اینجانب بعد از نزدیک به سی سال تحقیق و پژوهش، تدریس، مشاوره و... در زمینه موفقیت در تحصیل و کنکور است:

تابستان یازدهم به دوازدهم، آزمون های آزمایشی و کنکور

چه کنیم که تابستان خود را با شرایط آرمانی و مطلوب پشت سر بگذاریم؟ با اعتماد به نفس برای یک موفقیت بزرگ در زندگیتون از تابستان امسال استارت را بزنید. شاید اولین قدمی که باید محکم بردارید و استارتی که باید محکم بزنید استارت دوره و مرور دروس دهم و یازدهم و کسب مهارت در تست زدن در تابستان امسال است. اول مهر که وارد پایه دوازدهم می شوید نباید هیچگونه مشکلی از دو پایه قبل داشته باشید.

تابستان دهم به یازدهم، آزمون های آزمایشی و کنکور

از چه سالی برای کنکور برنامه ریزی کنیم؟ چگونه از کلاس دهم برای کنکور آماده شویم؟ اگر از پایه دهم برای کنکور شروع کنیم، دچار فرسودگی تحصیلی و خستگی نمی شویم؟ و...

فعالیت های علمی، پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و مشاوره ای

مطالعه صحیح و اصولی
موفقیت در تحصیل
تغذیه و تقویت حافظه
موفقیت در تحصیل
فنون تست زدن
موفقیت در تحصیل
امتحان
موفقیت در تحصیل
تمرکز حواس
موفقیت در تحصیل
هدایت تحصیلی
موفقیت در تحصیل
موفقیت در کنکور
موفقیت در تحصیل